رویه ارسال سفارش

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد. خرازیتو با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر ارسال مرسوله ها در خرازیتو فقط از طریق دو سرویس پست سفارشی و پیشتاز شرکت ملی پست ج.ا.ا صورت می پذیرد .

پست سفارشی : این سرویس متداول ترین سرویس پستی کشور میباشد . در حال حاضر حداکثر زمان تحویل یک مرسوله درون شهری به گیرنده ۳ روز و در شهرستان ها ۴ روز میباشد .

پست پیشتاز : این سرویس سریعترین سرویس پستی کشور می باشد که عملیات پستی آن از لحظه قبول تا توزیع در داخل و خارج کشور در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود در حال حاضر حداکثر زمان تحویل یک مرسوله درون شهری به گیرنده ۱۲ تا ۲۴ ساعت و برای شهرستانها ۲۴ تا ۴۸ ساعت است .

 

تهران و سایر شهرستانها

دقت کنید سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد. حتی الامکان سعی کنید سفارش خود را پیش از ساعت ۱۲ روز های شنبه تا پنج شنبه ثبت کنید تا در سریعترین زمان ممکن بدست شما برسد .

نکات:

– تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از پانصد هزار تومان میباشد . در صورتی که مجموع ارزش سفارش شما بیش از ۵۰۰ هزار تومان باشد در صفحه صورت حساب به صورت خودکار “ارسال رایگان” خواهد شد .

– لازم به ذکر است هزینه ارسال تمامی کالا ها در وبسایت خرازیتو یکسان بوده و هزینه های اضافی تحت عنوان کالای سنگین و ارسال به شهرستان و … از شما دریافت نخواهد شد .

– تمامی هزینه های پست در خرازیتو مطابق با نرخ رسمی شرکت ملی پس ج.ا.ا بوده و هیچ گونه هزینه اضافی ( هزینه بسته بندی، مالیات و … ) از کاربران دریافت نخواهد شد.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری کنید.